O nas

Centrum Artystyczno-Edukacyjne ZG MUZYK

O nas

Twórcami ośrodka są Dorota Gumienna i Zbigniew Gumienny – muzycy, którzy w roku 1994 utworzyli jedną z pierwszych w województwie, prywatną szkołę muzyczną o nazwie Studium Muzyczne „ZG-MUZYK”. Z czasem poszerzono ofertę o naukę języków obcych i taniec, tworząc Centrum Artystyczno-Edukacyjne „ZG-Muzyk”. 
Po kilkunastu latach tułania się w wynajmowanych lokalach, CA-E „ZG – Muzyk” doczekało się własnego budynku. Od 2006 roku siedziba ośrodka mieści się w Lubinie na osiedlu „Ustronie” przy ulicy Polnej 2d. W odpowiednio wyposażonych salach dydaktycznych odbywają się zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych oraz wokalu estradowego, zajęcia teorii muzyki oraz próby szkolnego zespołu wokalno- instrumentalnego. Kadrę pedagogiczną CA-E „ZG-MUZYK” tworzą wykwalifikowani nauczyciele, o wieloletnim doświadczeniu w pracy zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i osobami dorosłymi.

Działa tu również SKLEP MUZYCZNY „ZG- MUZYK”, oferujący instrumenty i akcesoria muzyczne oraz nuty i książki o tematyce muzycznej.

Absolwenci Centrum Artystyczno- Edukacyjnego „ZG- Muzyk” osiągają sukcesy na scenach krajowych i zagranicznych.

 

Muzyka jest naszą pasją, mamy nadzieję przekazać ją wszystkim uczniom naszego ośrodka.

Centrum Artystyczno-Edukacyjne ZG MUZYK